Життя

Колона з останніми уламками Боїнга вирушила до Нідерландів

Життя/Колона з останніми уламками Боїнга вирушила до Нідерландів
Зберегти
Вигляд

Останні чотири вантажівки із уламками малайзійського авіалайнера Боїнг-777, що зазнав аварії в Донецькій області в липні, вирушила з Харкова до Нідерландів.

Як повідомив агентству Інтерфакс-Україна голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута, колона спочатку дістанеться пункту пропуску «Пісочин», після цього за задовольних погодних умов, їхатиме до Києва.

«Сьогодні ми закінчуємо роботу цього року. З нашого боку брали участь у цій роботі близько 600 осіб. Це була максимальна кількість. Зараз було задіяно 50 чоловік - наших співробітників та 15 працівників внутрішніх справ при охороні даного об'єкта», – розповів Балута.

На сьогодні до Нідерландів вже вирушили 16 вантажівок з уламками. Як вважає представник Ради безпеки Нідерландів Аннеке Бовенс, перші прибудуть до країни вже вкінці цього тижня.

Літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував за маршрутом Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав катастрофи 17 липня на сході України. Захід і влада України заявляють, що літак збили проросійські бойовики за підтримки Росії. Москва свою причетність заперечує і покладає відповідальність на українську сторону.

/ фото Reuters

Пов`язані новини