УКРАЇНА

Колишні журналісти Суспільного мовлення вимагають звільнення Аласанії через «цензуру та корупцію»

6 липня, 2018 09:32
УКРАЇНА/Колишні журналісти Суспільного мовлення вимагають звільнення Аласанії через «цензуру та корупцію»
Зберегти
Вигляд
Колишні журналісти Національної суспільної телерадіокомпанії вимагають від Державного комітету з телебачення та радіомовлення звільнити голову правління НСТУ Зураба Аласанію через «цензуру та корупцію».

Колишні журналісти Національної суспільної телерадіокомпанії вимагають від Державного комітету з телебачення та радіомовлення звільнити голову правління НСТУ Зураба Аласанію через «цензуру та корупцію».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Із закликом звільнити Аласанію виступили колишній заступник директора «Українського радіо» Роман Чайковський, заслужені журналісти України Валентин Щербачов, Марина Тепленко, Ніна Собкович та Світлана Максименко.

Вони зазначили, що на суспільному телебаченні закриті всі воєнні програми, «знищені» майже всі програми про мистецтво, а регіональні телерадіокомпанії «розвалені».

За словами Чайковського, правління НСТУ та Аласанія зокрема «ввели цензуру та причетні до корупційних скандалів».

«У вересні 2016 року зарплатня більше 30 тисяч гривень була лише у двох людей, а вже в листопаді 2017 року таких людей було 49. При цьому, що за цей період у генерального директора регіональної компанії оклад був всього 8 тисяч гривень», — наголосила Собкович.

Водночас голова правління НСТУ Зураб Аласанія зазначив, що «будь-які звинувачення у корупції мають розслідувати відповідні правоохоронні органи, а не звільнені за непрофесіоналізм співробітники».

Нагадаємо, на початку травня 2017 року Наглядова рада Суспільного мовлення підписала 4-річний контракт із Аласанією.

10 квітня 2017 року Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України обрала керівником Суспільного мовлення Зураба Аласанію серед восьми кандидатів.

Такими стали результати другого туру голосування, у якому Аласанія отримав 10 голосів, а опонент Наливайко – 7.

Аласанія був гендиректором НТКУ з 26 березня 2014 року по 1 листопада 2014 року.

Пов`язані новини