Колишній мер Києва Леонід Черновецький збирається брати участь у майбутніх парламентських виборах у Грузії. Про це повідомляє Інтерфакс.

З 2011 року Черновецький мешкає в Грузії. Там він створив політичну партію «Щаслива Грузія».

«Мене запитують, чому я створив свою партію. ​​Та тому що у провідних партій в Грузії дуже слабкі позиції. Детально я поговорю про це пізніше, але зараз скажу, що збираюся увійти в парламент Грузії», – заявив політик.

За його словами, партія «Щаслива Грузія» підтримуватиме європейські цінності. У парламенті домагатиметься підвищення розміру пенсій в Грузії.

Колишній очільник Києва повідомив, що призначив винагороду в розмірі 150 тисяч ларі (62 тисячі доларів США) за піймання і повернення до Грузії колишнього заступника начальника департаменту з виконання покарань Мегіса Кардава. Він перебуває в розшуку грузинської прокуратури за звинуваченням у нелюдському поводженні з ув'язненими.

Напередодні парламентських виборів у 2012 році коаліція «Грузинська мрія» активно використовувала відеоматеріали про зґвалтування і побиття ув'язнених. У них брав участь Кардава.

Ці кадри викликали обурення грузинського суспільства проти влади на чолі з екс-президентом Михайлом Саакашвілі. На виборах перемогла «Грузинська мрія».

/ фото 112.ua

Поділитись: