Представники прокуратури вже вдруге не прийшли на судове засідання у справі про люстрацію колишнього першого заступника генерального прокурора України Миколи Голомші. При цьому, за словами судді, він був повідомлений про засідання.

Не було у суді й самого екс-прокурора. Його адвокат Наталя Князьська повідомила що Микола Голомша відсутній через хворобу.

Сьогодні ж суд знову звернувся до ГПУ за додатковими доказами. На вимогу суду ГПУ повинна надати стенограми засідань та колегій ГПУ, службові документи, виступи Голомші в ЗМІ, тощо. Розгляд справи перенесли на 29 січня.

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав представників прокуратури з'явитись у наступному судовому засіданні та надати додаткові докази.

Нагадаємо, 19 листопада 2014 року колишній перший заступник генпрокурора Микола Голомша подав позов про незаконне звільнення його з Генпрокуратури. Згідно з наказом від 23 жовтня, він був звільнений у зв'язку з припиненням трудового договору за п.7-2 ст.36 Кодексу законів про працю (тобто з підстав, передбачених законом «Про очищення влади»).

/ Олександр Назаров

Поділитись: