Державна служба зайнятості рекомендує вивільненим з роботи співробітникам МВС, фіскальної служби і прокуратури рекомендує звернути увагу на проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.

«Контрактна служба в армії – одна з найбільш привабливих з економічної точки зору професій, на яку в рамках специфіки своєї роботи слід звернути увагу безробітним правоохоронцям», - йдеться в повідомленні Держслужби зайнятості.

Згідно з даними служби зайнятості, цього року було повідомлено про вивільнення 25 тисяч працівників МВС та понад 21,5 тисячу податківців, минулого року – понад 5 тисяч прокурорів.

Наразі, за словами в.о. голови Держслужби зайнятості Сергія Кравченка, на обліку перебувають близько 5200 правоохоронців (понад 3200 колишніх співробітників МВС, близько 1300 податківців та 700 прокурорів).

Держслужба зайнятості інформує, військовослужбовець за контрактом (солдати і сержанти) та призвані у рамках мобілізації можуть розраховувати на зарплату від 7 тис грн; командир бригади – 14 тис грн; командир батальйону – 12 тис грн; командир роти – 10 тис грн; командир взводу – 9 тис грн.

Поділитись: