Військові оперативного командування «Південь», що виконують бойові завдання на Херсонщині, затримали та роззброїли представників незаконного збройного формування

Військові оперативного командування «Південь», що виконують бойові завдання на Херсонщині, затримали та роззброїли представників незаконного збройного формування, які намагалися здійснити атаку на них.

Про це офіційно заявив керівний склад оперативного командування «Південь» та командування військової частини у відповідь на поширені повідомлення про те, що нібито військові Збройних сил України здійснили напад на громадську організацію «Аскер».

«Підрозділ, що входить до складу військової частини оперативного командування «Південь» та виконує бойові завдання в Херсонський області, на кордоні з Кримом, облаштовував за наказом командира бойові позиції. Під час здійснення необхідного переліку робіт, на позиції прибули максимально озброєні  представники незаконого збройного формування», — йдеться у повідомленні.

«Враховуючи специфіку підрозділу та бойові умови, формування було затримано, роззброєно і виконанні всі вимоги статутів і інших законодавчих актів стосовно дій у подібних ситуаціях. Зараз тривають згідно з нормативно-правовою базою визначені заходи та облік озброєння», — додається у повідомленні командування.

«Повідомлення про напад Збройних сил України на громадську організацію «Аскер» є нічим іншим, як черговим фейком і намаганням очорнити Збройні сили України, внести певний розлад і недовіру в українському суспільстві!», — зазначається у повідомленні.

Зазначимо, що у ЗМІ була поширена інформація з посиланням на керівника представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області про те, що на Чонгарі Херсонської області на кордоні з Кримом Збройні сили України нібито здійснили напад на громадську організацію «Аскер».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile