Команди американської футбольної ліги будуть штрафувати, якщо їхні гравці ставатимуть на коліна під час виконання на матчах гімну США.

Команди американської футбольної ліги будуть штрафувати, якщо їхні гравці ставатимуть на коліна під час виконання на матчах гімну США замість того, аби стояти струнко. Футболісти раніше схиляли коліно на знак протесту проти поводження із афроамериканцями у США.

Про це повідомляє ВВС.

Згідно з новими політиками, спортсмени можуть залишатися у роздягальні, допоки не завершиться виконання гімну.

Водночас у Національній футбольній лізі проголосували і за покарання тих, хто «не проявляє повагу до національного прапору та гімну».

«У цьому сезоні всі команди мають стояти та проявляти повагу до прапору та гімну. Ті, хто обирає не стояти під час виконання гімну, можуть залишатися у роздягальні, доки він не завершиться», — йдеться у нових політиках.

Раніше Дональд Трамп закликав любителів американського футболу не приходити на матчі Національної футбольної ліги до тих пір, поки гравці «не почнуть поважати прапор і країну».

Американські футболісти демонстративно ставали на одне коліно під час національного гімну замість того, аби стояти рівно. Таким чином вони протестували проти «поводження з темношкірими в США».

Конгресмен-демократ закликав до імпічменту Трампа після його коментаря з приводу поведінки спортсменів-афроамериканців під час гімну США.

Спортсменів підтримав співак Стіві Уандер, який під час концерту в Нью-Йорку став на коліна, заявивши, що робить це для Америки.

У вересні 2017 року Трамп звернувся із закликом до НФЛ заборонити гравцям в американський футбол вставати на одне коліно під час звучання державного гімну США.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: До НФЛ уперше в історії американського футболу потрапив однорукий гравець

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile