Життя

Командир ‘Донбасу’: З терористами не можна домовлятися

Життя/Командир ‘Донбасу’: З терористами не можна домовлятися
Зберегти
Вигляд

Проблеми на Донбасі можуть розтягнутися на багато місяців, а може й років. Там йде некерована ланцюгова реакція. Туди полізли люди з Кавказу. Про це в студії Громадського заявив керівник батальйону ‘Донбас’ Семен Семенченко.

‘Якийсь час зараз піде на створення армії нового типу з більшою ініціативою, яка віддається безпосередньо командувачам, з кращим плануванням, з кращою координацією. Потім почнемо по-троху перемагати’, - зазначив він.

Семенченко переконаний, що ні в якому разі неможна домовлятися з терористами.

‘Домовитися з терористами зараз можна. Але це неправильно. Тому що вся ця гниль законсервується та відновлення країни буде відкладено на десятиліття... Тому треба до кінця зачистити ці проблеми корупції, сепаратизму, тероризму, неефективного управління’, - переконаний військовий.

 

 

За його словами, всюди в Луганській і Донецькій областях діють табори з підготовки найманців. В кожному – від 300 до 400 осіб.

‘Коли перед виборами всі думали, що сепаратисти вже ‘згасли’, насправді просто готувалися загони. Фактично, починається Чечня номер два. Почнеться кровна помста. Ми ще побачимо і ціни за голову, викрадені сім’ї, рівень звірств і багато іншого’, - вважає командир добровольців.

Пов`язані новини