Прокуратура підозрює командира полку поліції особливого призначення № 2 Нацполіції Києва та ще кількох працівників у привласненні 6 млн гривень.

Прокуратура підозрює командира полку поліції особливого призначення № 2 Нацполіції Києва та ще кількох працівників у привласненні 6 млн гривень.

Про це свідчить ухвала Дніпровського районного суду м. Києва, передають «Наші Гроші».

За даними слідства, з початку 2016 по лютий 2017 року бійцям полку нараховано 12,4 млн грн премій, однак отримали вони фактично близько 6 млн грн.

Встановлено, що командир, його заступник, головний бухгалтер ГУ НП у Києві, головний спеціаліст відділу організації оплати праці управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП у м. Києві, голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації атестованих працівників полку привласнили 6 млн.

Вони реалізували схему, що передбачала нарахування окремим працівникам полку гроші для виплати премій та видачу особовому складу лише половини нарахованої суми.

Суд задовольнив клопотання прокуратури м. Києва та відсторонив полковника поліції від посади командира полку, якого затримали 10 лютого, на два місяці до 11 квітня.

У рамках цього кримінального провадження також заарештували бухгалтерську документацію за 2016-2017 роки.

На сайті Національної поліції вказано, що командиром полку ППОП № 2 ГУНП у м. Києві є Ігор Післярюк. 

Поділитись: