Життя

Комбат «Чорний»: За останні три дні в районі аеропорту підбили два українські БТРи

Життя/Комбат «Чорний»: За останні три дні в районі аеропорту підбили два українські БТРи
Зберегти
Вигляд

За останні три дні в районі аеропорту Донецька бойовики підбили два БТРи Збройних сил України. Про це в студії Громадського розповів позивний «Чорний», командир 5-го окремого батальйону добровольчого українського корпусу «Правого сектора», коментуючи небажаність журналістських поїздок в цей сектор.

«Чому ми завжди говоримо, що ці «туристичні» поїздки в аеропорт негативно сприймаються військовими – бо люди не розуміють. Вони думають, що зараз приїдуть туди, познімають і поїдуть», - пояснив він.

Комбат «Чорний» зазначив, що бійці зараз намагаються ізолювати журналістів від пересування аеропортом, бо дуже важко забезпечити їхню безпеку.

«Кожен виїзд на БТРі – це бойовий вихід. Там зона прострілу чотири кілометри. БТРи – це мішені, в які дуже легко влучити. І кожен виїзд хлопців туди (в аеропорт – ред.) – це геройство, тому вони – не менші «кіборги», ніж захисники аеропорту», - розповів він.

Також він сказав, що загиблого напередодні наймолодшого «кіборга» позивного «Сєвєра» поховають у Сумах на алеї слави.

«Він буде похований на алеї слави в Сумах. Там з хлопця мало, що залишилося. Два дні мої бійці складали те, що від «Сєвєра» залишилося по частинах», - сказав комбат.

Пов`язані новини