Життя

Комітет Ради підтримав штрафи до 2550 гривень за використання «георгіївської стрічки»

Життя/Комітет Ради підтримав штрафи до 2550 гривень за використання «георгіївської стрічки»
Зберегти
Вигляд

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення роботи парламенту підтримав законопроект №2987 про введення штрафу за використання «георгіївської стрічки», повідомив ініціатор законопроекту Антон Геращенко.

«Щойно комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення роботи Верховної Ради підтримав мій проект закону про введення штрафу за використання в цілях пропаганди сепаратизму - символу російської агресії і пропаганди - так званої «георгіївської стрічки». Реєстраційний номер законопроекту - 2987. У відповідності з запропонованим мною законопроектом, у разі якщо його підтримає Рада і підпише президент, буде введена адміністративна відповідальність за носіння «георгіївської стрічки» як символ своєї антиукраїнської діяльності», - повідомив Геращенко у Facebook.

За його словами, штраф складе від 850 до 2550 гривень. Не будуть підпадати під відповідальність особи, які будуть носить отримані раніше державні нагороди, ювілейні та інші знаки, що містять символ «георгіївської стрічки».

Крім того, заборона не буде поширюватися у випадках встановлених частиною 4 закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки».

/фото Твіттер/@iliabelous

Пов`язані новини