УКРАЇНА

Комітет з прав людини затвердив кандидатів на посаду омбудсмена — голосуватимуть 6 червня

24 травня, 2017 16:30
УКРАЇНА/Комітет з прав людини затвердив кандидатів на посаду омбудсмена — голосуватимуть 6 червня
Зберегти
Вигляд
Комітет Верховної Ради з питать прав людини затвердив кандидатів на посаду уповноваженого ВР з прав людини (омбудсмена).

Комітет Верховної Ради з питать прав людини затвердив кандидатів на посаду уповноваженого ВР з прав людини (омбудсмена), повідомляє журналіст Громадського.

Ними стали Людмила Денісова (висунута «Народним Фронтом»), Сергій Алексеєв (висунутий «БПП») та Андрій Мамалига (висунутий фракцією «Радикальної Партії» Олега Ляшка). Дані кандидатури були затверджені комітетом попри протести правозахисних організацій.

На думку правозахисників — це черговий політичний «дерибан», адже нікого із запропонованих кандидатів правозахисна спільнота взагалі не знає — про це перед засіданням комітету заявила глава правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик кореспонденту Громадського.

Печончик додала, що жоден кандидат, яких пропонували правозахисники, не був врахований політиками та не внесениц на розгляд комітету.

Під час засідання комітету ВР з прав людини під головуванням Григорія Немирі були присутні представники правозахисних організацій.

Зазначається, що голосування у Верховній Раді відбуватиметься 6 червня і буде таємним.

Раніше повідомлялося, що під стінами комітету Верховної Ради з прав людини правозахисні організації поводять акцію протесту проти «дерибану» посади омбудсмена.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти