УКРАЇНА

Комітет з протидії корупції оголосив конкурс на аудитора НАБУ

5 квітня, 2017 17:27
УКРАЇНА/Комітет з протидії корупції оголосив конкурс на аудитора НАБУ
Зберегти
Вигляд
lead
Комітет з питань запобігання та протидії корупції прийняв рішення про оголошення конкурсу на аудитора НАБУ від парламенту.

Комітет з питань запобігання та протидії корупції прийняв рішення про оголошення конкурсу на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України від парламенту.

Таке рішення комітет прийняв більшістю у середу, передає кореспондент Громадського. 

В ході обговорення голова комітету Єгор Соболєв повідомив, що комітет звертався до трьох кандидатів.

Зокрема, прокурорка у США, яка вела справу проти колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка Марта Борщ підтвердила своє бажання взяти участь в конкурсі.

Генеральний директор Європейського бюро по боротьбі з шахрайством Джовані Кесслер поки не надав офіційної відповіді, проте колеги з представництва ЄС вважають, що він погодиться, зазначив Соболєв.

Також комітет звернувся до Карлос Кастресана — іспанського прокурора, який був керівником міжнародного трибуналу в Гватемалі в результаті чого був засуджений президент та ряд депутатів. Поки що він не надав відповіді.  

Кандидати повинні відповідати вимогам закону України «Про Національне Антикорупційне Бюро України», зокрема мати значний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, а також мати бездоганну ділову репутацію.

Відповідно до умов конкурсу заявки та документи прийматимуться до 3 травня на електронну адресу комітету. Перелік документів, які потрібно подавати, буде зазначено на веб-сайті Комітету.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада не підтримала жодного з кандидатів на посаду аудитора НАБУ і повернула це питання на доопрацювання Комітету з питань протидії та запобігання корупції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини