ENRU

Компанії братів Суркісів виграли судовий спор щодо націоналізації «Приватбанку» — Finbalance

Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов до держструктуру шести компаній, які пов’язують із українськими бізнесменами Суркісами. Позов стосувався судового спору щодо приватизації «Приватбанку».

Про це повідомляє Finbalance.

Компанії Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP та Sofinam Investments LLP позивались до Нацбанку, Фонду гарантування, Мінфіну та Приватбанку про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити дії.

Зазначається, що текст відповідної постанови суду засекречений. Однак про факт винесення такого рішення стало відомо з супутніх судових матеріалів щодо цієї справи.

У матеріалах зазначалося, що в рамках свого позову компанії просили суд, зокрема, визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з питань визначення пов`язаних із банком осіб і перевірки операцій банків із такими особами НБУ №105 від 13 грудня 2016 року про визначення позивачів пов’язаними з «Приватбанком».

Також позивачі просили скасувати наказ тимчасового адміністратора Приватбанку №22 від 20 грудня 2016 року «Про заборону видаткових операцій з рахунків пов`язаних осіб» в частині, що стосується прав та інтересів позивачів.

Крім того, вимагалось скасувати рішення тимчасового адміністратора «Приватбанку» про погодження умов продажу неплатоспроможного банку ПАТ КБ «Приватбанк» від 20 грудня 2016 року в частині, що стосується прав та інтересів позивачів.

Нагадаємо, у травні Окружний адмінсуд Києва зобов'язав «Приватбанк» повернути особисто сім'ї Суркісів 1,048 мільярда гривень, $266,2 тисяч  і 8 тисяч євро.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram