Американські та сінгапурські інвестори побудують два олійноекстракційні заводи, зерновий термінал і перевалкові потужності в Одеській області.

Американські та сінгапурські інвестори побудують два олійноекстракційні заводи, зерновий термінал і перевалкові потужності в Одеській області.

Про це повідомив радник голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Костянтин Чижик, передає «Інтерфакс-Україна».

«Інвестори з Сінгапуру та США побудують в Лиманському районі Одеської області два нових олійноекстракційних заводу, зерновий термінал і перевалкові потужності. Загальний обсяг інвестицій в проекти складе близько 300 млн доларів, що забезпечить понад 500 нових робочих місць», — сказав Чижик.

За його словами, відповідний тристоронній меморандум у вівторок, 10 жовтня, підписали глава Одеської ОДА Максим Степанов, директор «Дельта Вільмар СНД» Андрій Романцов і директор «Грейн Агро Інвест» Сергій Тормосов.

Згідно з досягнутими домовленостями між ОДА і іноземними інвесторами, у 2017 році почнуться два інвестиційні проекти з 150 млн доларів кожен.

Очікується, що після відкриття олійноекстракційного заводу та причалу з перевалки олії і шроту від «Дельта Вільмар СНД» буде створено близько 200 нових робочих місць і близько 500 млн гривень надходитимуть до бюджету щорічно.

Ще один олійноекстракційний завод та зерновий термінал від «Грейн Арго Інвест» створять 300 нових робочих місць.

Раніше повідомлялось, що у США планують інвестувати у видобуток золота в Україні близько $100 мільйонів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: