УКРАЇНА

Компанія, що виробляє воду «Малятко», заявила про спробу рейдерського захоплення

25 липня, 2018 14:58
УКРАЇНА/Компанія, що виробляє воду «Малятко», заявила про спробу рейдерського захоплення
Зберегти
Вигляд
Керівниця компанії «Еконія» Ірина Варагаш заявила про спробу рейдерського захоплення заводу компанії.

Керівниця компанії «Еконія» Ірина Варагаш заявила про спробу рейдерського захоплення заводу компанії.

Про це вона повідомила на прес-конференції «Спроба рейдерського захоплення ТОВ ПІІ «Еконія»: Схема. Дійові особи. Стратегія захисту».

За словами керівниці компанії, 19 липня о 7:20 на територію заводу увірвалися понад 10 чоловіків, які заявили про своє право власності на завод. У руках чоловіки тримали ухвалу суду.

Керівниця практики захисту бізнесу об'єднання Arzinger Катерина Гупало заявила, що рейдери захоплювали завод, опираючись на вже скасовану в 2007 році судом ухвалу.

На думку компанії, аби захопити підприємство, до Державного реєстру прав на нерухоме майно внесли зміни.

Гупало повідомила, що за фактом захоплення вже відкрили кримінальне провадження за статтею «Протиправне заволодіння майном підприємства».

Керівниця «Еконії» пояснила, що історія з рейдерським захопленням почалася у 2008 році, коли компанія придбала приміщення компанії-банкрута меблевої фабрики. У 2010-му компанію вперше намагалися захопити рейдери, проте суд підтвердив, що «Еконія» отримала приміщення фабрики законно.

Також керівниця компанії заявила про особисті погрози, які надходять їй через роботу.

Компанія «Еконія» є виробником шести брендів питної води: «Малятко», «Аквуля», Teen Team, «Чистий ключ», «Чайкава» та «Йодо».

Нагадаємо, у квітні на Черкащині правоохоронці затримали 50  рейдерів, які намагалися незаконно захопити одне із  сільськогосподарських підприємств області.

 

Пов`язані новини