Світ

Компанія Michael Kors придбала Versace за $2,2 млрд

25 вересня, 2018 15:58
Світ/Компанія Michael Kors придбала Versace за $2,2 млрд
Зберегти
Вигляд
Американська компанія Michael Kors Holdings придбала італійський будинок моди Versace за 1,8 мільярда євро, що становить близько 2,2 мільярда доларів.

Американська компанія Michael Kors Holdings придбала італійський будинок моди Versace за 1,8 мільярда євро, що становить близько 2,2 мільярда доларів.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на офіційну заяву представників компаній.

Зазначається, що Michael Kors погодилася придбати усі акції Versace, включаючи також борги компанії.

Michael Kors не приховувала своїх амбіцій щодо розширення портфеля елітних брендів після покупки британського виробника взуття Jimmy Choo за 1,2 млрд доларів у минулому році, зазначає Reuters.

Versace, відома своїми «сміливими і гламурними дизайнерськими ідеями», була останнім італійським брендом моди, «який ще не потрапив у чужі руки».

«Ми вважаємо, що сила брендів Michael Kors, Jimmy Choo і придбання Versace дозволяють нам забезпечити багаторічне зростання прибутку», — зазначив Джон Ідол, головний виконавчий директор Michael Kors.

Раніше ЗМІ повідомляли, що компанія Michael Kors планує придбати Versace за близько 2 мільярдів доларів.

Видання Financial Times зазначає, що Michael Kors вирішила придбати знаменитий італійський бренд через «прагнення конкурувати з європейськими конгломератами». Зокрема, йдеться про такі компанії, як LVMH, Kering та Richemont. Кожна з цих компаній, у свою чергу, володіє чисельними модними брендами.

Michael Kors — багатонаціональна компанія моди, штаб-квартира якої розташована у Нью-Йорку. Компанія була заснована у 1981 році дизайнером та модельєром Майклом Корсом.

У 2003 році компанію купила гонконгська Sportswear Holdings — тоді покупка оцінювалася близько у 100 мільйонів доларів. Вже у 2011 році Michael Kors вийшла на Нью-Йоркську фондову біржу.

У липні 2017 року Michael Kors домовилася про покупку лондонській взуттєвої компанії Jimmy Choo за 1,2 мільярда доларів.

Компанія Michael Kors продає одяг, взуття, годинники, сумочки та інші аксесуари. 

Більше про:
# мода
# Італія
Пов`язані новини