Компанія Трампа хотіла побудувати Trump Tower у Москві — The Washington Post

28 серпня, 2017 12:21
default/Компанія Трампа хотіла побудувати Trump Tower у Москві — The Washington Post
Зберегти
Вигляд
Компанія мільярдера Дональда Трампа Trump Organization під час президентської кампанії наприкінці 2015 — початку 2016 року обговорювала проект будівництва Trump Tower у Москві.

Компанія мільярдера Дональда Трампа Trump Organization під час президентської кампанії наприкінці 2015 — початку 2016 року обговорювала проект будівництва Trump Tower у Москві.

Про це пише The Washington Post з посиланням на джерела, знайомі з цією пропозицією та матеріалами, які потрапили до юристів Trump Organization.

Співрозмовники розповіли, що американський бізнесмен російського походження Фелікс Сетер пропонував Трампові приїхати до Москви та обговорити пропозицію будівництва Trump Tower у російській столиці. Водночас Сетер натякав, що може посприяти тому, щоби президент Росії Володимир Путін наговорив «хороших речей» про Трампа.

В електронному листі в листопаді 2015 року Сетер написав, що керівники Trump Organization незабаром святкуватимуть один з найбільших проектів в області нерухомості та обрання Дональда Трампа на посаду президента США, стверджують джерела газети.

За інформацією видання, інвестори та компанія Трампа підписали лист про наміри, але проект зупинили наприкінці січня 2016 року, оскільки так і не знайшли землю і не отримали необхідних дозволів.

Попри те, що проект не відбувся, отримані дані свідчать, що бізнес Трампа активно переслідував комерційні інтереси в Росії під час президентської кампанії, пише WP. Найближчим часом цю інформацію отримає конгрес, де буде вивчена в рамках розслідування про можливі зв’язки команди Трампа з Росією.

Представники Білого дому і адвокати Трампа відмовилися від коментарів, додає видання.

У травні цього року повідомлялося, що зять президента США Джаред Кушнер і російський посол у США Сергій Кисляк обговорювали ймовірне створення «секретного каналу зв’язку» між Кремлем і США. Зокрема зазначалося, що це питання зять Трампа обговорював із російським послом у грудні 2016 року на зустрічі в Trump Tower.

У Білому домі відмовились коментувати інформацію щодо зв’язків зятя Трампа з РФ.

Конгресмени вимагають позбавити зятя Трампа доступу до секретної інформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни обговорювали можливість впливу на Трампа через його радників — NYT. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини