Світ

Компанія, відповідальна за роботу мосту в Генуї, пообіцяла відбудувати його

19 серпня, 2018 12:16
Світ/Компанія, відповідальна за роботу мосту в Генуї, пообіцяла відбудувати його
Зберегти
Вигляд
Італійська компанія Autostrade per l'Italia, що експлуатувала та обслуговувала міст Моранді, який обвалився в Генуї, пообіцяла  виділити 500 мільйонів євро на відбудову мосту і допомогу місту.

Італійська компанія Autostrade per l'Italia, що експлуатувала та обслуговувала міст Моранді, який обвалився в Генуї, пообіцяла  виділити 500 мільйонів євро на відбудову мосту і допомогу місту.

Як передає Deutsche Welle, компанія відмовляється визнати свою вину у трагедії.

Виконавчий директор компанії Джованні Кастелуччі заявив, що оператор не може взяти на себе відповідальність за обвал, причини якого ще розслідуються. Кастелуччі також зазначив, що його компанія може збудувати новий міст за вісім місяців після того, як усі дозволи будуть отримані.

18 серпня рятувальники знайшли на місці обвалення мосту ще одну машину з загиблими: чоловіком, жінкою та 9-річною дівчинкою. Таким чином, кількість загиблих зросла до 41.

Італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Раніше було відомо про щонайменше 38 загиблих та 15 поранених  унаслідок обвалення 80-метрової частини мосту в місті Генуя. Ще від 10 до 20 осіб, ймовірно, вважаються зниклими безвісти.

Повідомлялося, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Пізніше італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

Префектура міста Генуя інформувала Генеральне консульство України в Мілані, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, і були доправлені до лікарні «Сан Мартін».

Пов`язані новини