Економіка / Бізнес

Компанія Ахметова та Новинського купила агрохолдинг у Київській та Житомирській областях

Ліга.Бізнес
Економіка/Бізнес/Компанія Ахметова та Новинського купила агрохолдинг у Київській та Житомирській областях
Зберегти
Вигляд
Компанія HarvEast, кінцевими власниками якої є українські олігархи Рінат Ахметов та Вадим Новинський, придбала агрохолдинг «Агро Холдинг МС», який обробляє землі у Київській та Житомирській областях.

«HarvEast завершила угоду з купівлі нового активу у Київській та Житомирській областях — «Агро Холдинг МС». Актив хороший, знаходиться у сприятливій для рослинництва кліматичній зоні. Ми налаштовані його серйозно розвивати», — повідомив директор HarvEast Дмитро Скорняков в інтерв’ю одному з українських спеціалізованих видань.

Угоду з купівлі агрохолдингу напередодні погодив Антимонопольний комітет. Зазначається, що в управлінні цієї компанії близько 25 тисяч гектарів у Київській та Житомирській областях. Компанія займається переважно вирощуванням зернових та технічних культур.

Зазначимо, що відповідно до інформації на сайті HarvEast, кінцевими власниками компанії є Рінат Ахметов та Вадим Новинський.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року Антимонопольний комітет ухвалив рішення не визнавати компанію Ріната Ахметова «ДТЕК» монополістом у сфері виробництва теплової енергії попри те, що їй належить більшість вугільних шахт та теплоелектростанцій.

Пов`язані новини