УКРАЇНА

Композитор «Шерлока» проведе майстер-клас у Києві

2 липня, 2018 20:07
УКРАЇНА/Композитор «Шерлока» проведе майстер-клас у Києві
Зберегти
Вигляд
У Києві композитори Майкл Прайс (Велика Британія) та Алла Загайкевич (Україна) проведуть майстер-клас. Перший в Україні навчальний захід для композиторів кіно розпочнеться 22 січня.

У Києві композитори Майкл Прайс (Велика Британія) та Алла Загайкевич (Україна) проведуть майстер-клас. Перший в Україні навчальний захід для композиторів кіно розпочнеться 22 січня.

П'ятиденна програма матиме дві частини: публічну та професійну. До першої зможуть долучитися всі охочі в рамках відкритих майстер-класів від відомих кінокомпозиторів.

Прайс та Загайкевич розкажуть про досвід створення музики до серіалу «Шерлок», фільму «Поводир» та ін. Також відкритими для широкої аудиторії будуть кіно-перформанси від Центру Олександра Довженка.

У другій частині Envision Sound візьмуть участь 13 молодих кіно композиторів з Азербайджану, Вірменії, Казахстану, Польщі та України, які вдосконалюватимуть свою майстерність протягом п'ятиденного інтенсиву. 

Учасники працюватимуть над саундтреками для класики українського німого кіно та картин молодих вітчизняних режисерів.

Спільний проект Британської Ради в Україні та Довженко-Центру має на меті дослідити процес створення музики для кінострічок та сприяти розвитку нових талантів.

«Наша мистецька команда співпрацює з кращими талантами Великої Британії. Ми привозимо в Україну цікаві культурні події, співпрацюємо з українськими митцями та мистецькими організаціями, будуємо зв'язки між творчими професіоналами обох країн. Зокрема, програма Envision Sound відкриває можливості для креативного обміну між британськими та українськими композиторами, які створюють музику для кіно», — пояснює директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Навчальна програма розпочинається у Довженко-Центрі вже сьогодні, 22 січня, і триватиме до 26 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фільм про оперного співака та добровольця Василя Сліпака вийде у всеукраїнський прокат з 8 лютого. 

/Аня Волкова

Пов`язані новини