Приміщення на стадіоні «Металіст» у Харкові та тренувальну база у селищі Високому, які були конфісковані в олігарха-втікача Сергія Курченка, передали у власність держави.

Про це повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Конфісковане майно зареєстрували у Державному реєстрі нерухомого майна.

«Завершено реєстрацію приміщень по вул. Плеханівській, 65: це багатофункціональний сектор (VIP-сектор), підтрибунні приміщення південної і північної трибун та футбольна академія. Також 3 січня завершено процедуру реєстрації приміщень бази «Металісті» у Високому», — розповіли в управлінні молоді і спорту ОДА.

В обласній адміністрації нагадали, що майнові комплекси, конфісковані у ПАТ «Футбольний клуб «Металіст», ТОВ «Металіст Холдинг» і «Металіст арена», передавали до сфери управління Харківської ОДА розпорядженням Кабміну від 11 квітня 2018 року.

Нагадаємо, близький до президента Януковича олігарх Курченко став власником харківського футбольного клубу «Металіст» у 2012 році, він купив його в олігарха Олександра Ярославського.

Після Революції Гідності Курченко втік з країни і перестав фінансувати «Металіст». Водночас він відмовився продавати його будь-кому, й у 2016 році клуб позбавили професійного статусу через великі борги.

На заміну «Металісту» харків’яни створили новий клуб — «Металіст 1925», який зараз виступає у Перший лізі чемпіонату України з футболу. Команда грає на стадіоні «Металіст», який належить регіональній владі.

Поділитись: