Поліція заявила, що затримала екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва, підозрюваного у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

Поліція заявила, що затримала екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва, підозрюваного у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

Про це Громадському повідомила речниця поліції Харківщини Олена Баранник.

За її словами, Ширяєва доставили до слідчого управління поліції Харківщини для проведення слідчих дій.

Водночас наразі невідомо, у якому процесуальному статусі він перебуває.

«Олег Ширяєв зараз спілкується зі слідчими у слідчого управління поліції в Харківській області», — сказала вона. 

Водночас у батальйоні «Азов» спростували співпрацю з Ширяєвим.

«Олег Ширяєв ніколи не мав жодного стосунку до особового складу нашого підрозділу, та вимагає негайного спростування у Антона Геращенка та всіх, хто поширив навмисно вкинутий українському суспільству фейк», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 вересня стало відомо, що на територію елеватора у селищі Занки на Харківщині проникли невідомі в балаклавах. Там їх зустріли мешканці райцентру. Унаслідок цього між кількома групами осіб стався конфлікт і стрілянина.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що відбулась «спроба силового, із застовуванням зброї, захоплення зернового елеватора».

За даними поліції, поранення під час конфлікт отримали 7 людей, серед яких шестеро чоловіків й один працівник поліції. Усіх їх доправили до місцевої лікарні для надання допомоги.

Як повідомила «Всеукраїнська Аграрна Рада», йдеться про спробу рейдерського захоплення фермерського господарства «Строгого О.Ф.».

Поліція відкрила кримінальне провадження і повідомила, що затримала через конфлікт 22 людини та вилучила зброю.

Поділитись: