Причиною перестрілки у Мукачевому 11 липня став переділ ринку контрабанди цигарок. Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм із посиланням на інформацію місцевих мешканців.

«Спочатку між представниками ПС і (нардепа) Михайла Ланьо було призначено «стрілку» у ресторані «Дракон», у Мукачевому на вул.Лермонтова. Пізніше зустріч перенесли у спорткомплекс, який розташовано поруч, «Антарес». Обидві ці підприємства контролюються Ланьо», – написав Найєм у Facebook.

Зокрема він зазначив, що усю інформацію отримав від місцевих мешканців, а також представників СБУ та МВС.

За його словами, представники «Правого сектору» приїхали на чотирьох джипах, всього 21 людина. Вони підійшли до воріт, охоронця попросили викликати Михайла Ланьо. Після перепалки охоронцеві вистрілили в голову.

Пізніше у міліцію надійшло повідомлення, що люди в камуфляжі перекрили вул. Лермонтова.

«На місце прибув начальник міліції міста Віталій Шіманяк. У ході переговорів йому поставили ультиматум здати зброю. Коли начальник відмовився, почалася стрілянина – представники ПС стріляли в повітря, вибухнула димова шашка. Джипи протаранили міліцейський УАЗ і почалася гонитва», – повідомив Найем.

«На розвилці Мукачево-Колчин виїхали на трасу Київ-Чоп. Трасу перекрили в районі заправки три машини МВС. На першій машині-джип колони ПС – було встановлено стрічковий кулемет Калашникова. Стрілянина велася також з РПГ і «Мух». Три міліцейські машини були знищені, колона джипів прорвалися в район Червоної гори, на в'їзді Мукачево з боку траси Київ-Чоп», – зазначив нардеп.

 

 

Внаслідок перестрілки двоє представників «Правого сектору» вбиті, чотири співробітники міліції поранені, з них троє – легко і один важко (розірвано ступню).

«Наразі відомо, що серед представників ПС є бійці батальйону Согечко, який регулярно брав участь у боях на східному фронті. Зараз з ПС ведуть переговори про здачу», – повідомив Найем.

/ фото facebook.com/Mustafanayyem

Поділитись: