Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» відтермінувала оголошення конкурсу на посаду глави НСТУ через детальне вироблення моделі конкурсу для застереження Суспільного від звинувачень в заангажованості та упередженості

Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» відтермінувала оголошення конкурсу на посаду глави НСТУ через детальне вироблення моделі конкурсу для застереження Суспільного від звинувачень в заангажованості та упередженості.

Про це в ефірі Громадського повідомив юрист Інституту медіа права Ігор Розкладай.

«Я б не сказав, що вона (Наглядова рада — ред.) прострочила щось, оскільки це її право визначати дату та оголошувати конкурс. Зараз виключно питання саме в технічному пропрацюванні всіх процедурних моментів, подачі та прийому документів. Це дискусія про те, як виробити ту модель, яка була б максимально прозорою, щоб уберегти себе від звинувачень в заангажованості чи упередженості. І, власне, на цьому йде найбільше обговорення», — сказав він.

За його словами, очікується, що Наглядова рада оголосить конкурс у четвер або п’ятницю, тобто 2 або 3 лютого відповідно.

«Сьогодні відбувся проміжний раунд обговорення оголошення про конкурс, бо це важливий документ і у членів Наглядової ради ще є купа процедурних зауважень: що, за чим, коли, хто, щоб процедура була відпрацьована максимально якісно. І скоріше в четвер-п’ятницю можна буде оголосити конкурс», — зазначив Розкладай.

Раніше член Наглядової ради повідомляв, що Євробачення могло загальмувати реформу Суспільного мовлення.

Нагадаємо, 19 січня Кабмін зареєстрував «Національну суспільну телерадіокомпанію».

Також повідомлялося, що 7 листопада гендиректора НТКУ Аласанію було офіційно звільнено.

Поділитись: