УКРАЇНА

Кононенка поновили на посаді заступника голови фракції БПП

УКРАЇНА/Кононенка поновили на посаді заступника голови фракції БПП
Зберегти
Вигляд
Про це Громадському сказав депутат від фракції Олексій Гончаренко

Народного депутата Ігоря Кононенка поновили на посаді голови заступника голови фракції БПП. Про це сказав депутат від фракції Олексій Гончаренко.

«Ми поновили Кононенка на посаді першого заступника голови фракції. Ми проголосували це. Один голос проти, сам Кононенко утримався, всі інші за», — сказав Гончаренко.

Він додав, що спеціальна антикорупційна прокуратура не виявила жодних протиправних дій Кононенка.

«Сьогодні ми маємо відповіді спеціалізованої атикорупційної прокуратури (це новостворений наш орган), який каже, що жодних протиправних дій вони не знайшли. Таким чином питання є вичерпаним», — додав Гончаренко.

Разом з тим, інший депутат від БПП Сергій Лещенко, запевняє, що Кононенко все ж причетний до корупційних скандалів, незважаючи на результати перевірок.

«Репутація Кононенка відома. Він не є жертвою наклепу, він справді причетний до багатьох корупційних скандалів на рівні поширення цих потоків, тем смотрящих на державні підприємства. Крім того, його роль в скандалі з Абромавічусом, навіть якщо є цей лист за підписом заступника антикорупційного прокурора, вона все-одно присутня, ми це знаємо», — сказав Лещенко.

Кононенко відкрито не обговорює проблеми фракції БПП і є «негласним сірим кардиналом», сказала депутат від БПП Наталія Новак в коментарі Громадському.

«Кононенко не веде відкритої політики обговорення тих проблем, які є у фракції. Сьогодні фракція перетворилася на закритий клуб, де дехто вирішує певні питання», — сказал депутат.

«Те, що кажуть, що щодо Кононенка не довели те що Айварас Абромавічус дійсно сказав, але все одно є така робота негласного сірого кардинала», — додала депутат.

Нагадаємо, у лютому тодішній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про намір подати у відставку. Він звинуватив заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенко в спробі тиснути на міністерство.

В свою чергу, Кононенко назвав емоційною заяву міністра та сказав, що це спроба перекласти відповідальність за невдачі в роботі Мінекономіки.

Разом з тим, Кононенко пішов з посади заступника голови БПП на період розслідування звинувачень Абромавічуса.

Пов`язані новини