УКРАЇНА

Консультантом «Укроборонпрому» став екс-голова найбільшої оборонної компанії США

УКРАЇНА/Консультантом «Укроборонпрому» став екс-голова найбільшої оборонної компанії США
Зберегти
Вигляд

Екс-голова Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США DARPA Ентоні Тетер став консультантом державного концерну «Укроборонпром».  

Меморандум про співпрацю між «Укроборонпромом» і Тетером підписаний сьогодні, 26 серпня.

Тетер став першим зарубіжним радником держконцерну. Він займатиметься просування української оборонної продукції на зовнішні ринки. 

Мета співпраці, за словами Тетера, — визначити спосіб, як «досягти синергії наявних спроможностей для того, щоб оборонна промисловість України стала конкурентоспроможною на світовому рівні. На моє переконання, від цього Меморандуму виграють усі», – зазначив він.

Нагадаємо, у 2015 році в «Укроборонпромі» озвучили плани щодо переведення виробництва оборонної продукції на стандарти НАТО в повному обсязі до кінця 2018 року. 

DARPA ( Defense Advanced Research Projects Agency)  — агентство Міністерства оборони США, що відповідає за розробку нових технологій для використання в збройних силах США.

Агентство було засноване в 1958 році у відповідь на запуск Радянським союзом супутника Супутник-1. Перед DARPA було поставлено завдання зберегти передові позиції військових технологій США.

Пов`язані новини