Життя

Концентрація шкідливих речовин у повітрі Києва перевищила норму - СЕС

Життя/Концентрація шкідливих речовин у повітрі Києва перевищила норму - СЕС
Зберегти
Вигляд

Головне управління санітарно-епідеміологічної служби в Києві заявило про перевищення концентрації шкідливих домішок у повітрі столиці. Причиною забруднення є тління торфовищ у Київській області.

Про це Радіо Свобода сказав керівник київської СЕС Олег Рубан.

«Зараз ми отримали інформацію про перевищення у деяких районах, реєструємо перевищення у 1,3 до 2 разів. Це незначне перевищення для доби, але воно існує», – відзначив він.

Чиновник додав, що протягом доби помічено зменшення присутності шкідливих домішок у повітрі.

«Зареєстровано перевищення гранично допустимих шкідливих речовин в повітрі, саме продуктів горіння. Перевищення ангідриду сірчистого в 1,3 до 2 разів майже по всьому Києві. Максимальну концентрацію ми реєструємо вранці з 5:00 до 8:00 ранку…у районах, які максимально наближені до території горіння, в 2, 3, є і в 4 рази. Це вранці, в період формування так званого смогу. При зміні погодних умов протягом доби від ранку ми реєструємо зниження цих концентрацій», – пояснив Рубан.

Зранку в понеділок, 19 жовтня, Державна служба із надзвичайних ситуацій повідомила про 24 осередки займання торфу у 11 районах Київської області, які рятувальники намагаються загасити. Загальна площа тліючих торфовищ - 122 га. До гасіння залучили 322 працівників рятувальних служб і 86 одиниць техніки.

/Фото: ДСНС

Пов`язані новини