ENRU

Координатора кінофестивалю «Молодість» обрали в журі TEDDY Award на «Берлінале»

Програмного координатора КМКФ «Молодість» Богдана Жука  обрали до складу журі премії Teddy Award на «Берлінале».

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

«Куратор програми фільмів на ЛГБТ-тематику «Сонячний зайчик» Богдан Жук обраний до складу журі премії Teddy Award на Берлінському міжнародному кінофестивалі», — йдеться в повідомленні.

Члени журі подивляться понад 20 фільмів протягом 10 днів фестивалю. Це перша у світі нагорода для ЛГБТ-фільмів, заснована в 1986 році.

«Для мене і радість, і честь вперше бути членом журі саме на цьому престижному фестивалі та стати одним із тих, хто вручатиме найвагоміші цьогорічні нагороди в ЛГБТ-кіно. Без сумніву, це визнання і «Сонячного зайчика», і «Молодості» загалом. І завдяки цьому ми проведемо ретельний відбір, щоб на 47-му фестивалі в травні-червні представити найкрутіші ЛГБТ-фільми з Берлінале», — коментує Богдан Жук.

 Генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі зазначає, що «Молодість» — другий у світі фестиваль, який заснував премію для фільмів ЛГБТ-тематики.

«Ми пишаємося тим, що в цьому році наш програмний координатор Богдан Жук долучився до складу журі найстарішої в світі нагороди для стрічок цієї тематики Teddy Award», — каже він.

Переможців буде названо 23 лютого під час церемонії нагородження. Крім традиційних відзнак, за найкращий ігровий, документальний і короткометражний фільми, а також спеціального призу журі, уперше вручатимуть приз найкращому новачку — L‛Oréal Paris TEDDY NEWCOMER AWARD – за перший або другий повний метр квір-тематики.

/Дарина Бубнюк

Нагадаємо, дебютний повнометражний фільм Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» обрали до конкурсної програми Панорама  Міжнародного Берлінського кінофестивалю (Берлінале).