Політика

Корбана госпіталізовано з гіпертонічним кризом

Політика/Корбана госпіталізовано з гіпертонічним кризом
Зберегти
Вигляд

Генадія Корбана, лідера партії Всеукраїнське об'єднання патріотів "УКРОП", госпіталізовано з гострим болем в грудній клітці. Про це написала у Facebook прес-секретар «УКРОПа» Евгенія Кравчук.

«Адвокати викликали працівників райвідділу і вони супроводили Корбана до медичного закладу. За словами адвоката Євгена Пашко, лікарі діагностували ішемічну хворобу і гіпертонічну кризу II ступеню. Зараз Корбан знаходиться в одній із лікарень Дніпропетровська. » - пише вона.

Зараз Корбан перебуває у стані середньої тяжкості, однак цей стан нестабільний, про це повідомляє прес-служба партії з посиланням на лікаря-кардіолога Тетяну Кіхтенко.

«Ішемічна хвороба серця – це серйозне захворювання, небезпечне для здоров’я і життя. Тому проводяться діагностичні дослідження для верифікації цього діагнозу», – сказала вона.

У свою чергу головний лікар клініки Людмила Лєснічук заявила, що електронний браслет, який Корбан змушений носити за умовами домашнього арешту, заважає проведенню діагностичних процедур.

"Наявність засобу електронного стеження викликає перебої в роботі приладів ультразвукової та електромагнітної діагностики", – зазначила вона.

6 листопада Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для Генадія Корбана у вигляді домашнього арешту на 2 місяці.

/ Фото ukrvedomosti.com.ua

Пов`язані новини