Чоловік у футболці «Оплот» увірвався в кадр з нецензурною лайкою і криками «Росія супер… Україну захопимо» і вдарив кореспондента після прохання помовчати.

Відео: Youtube/Ridus

У Москві під час прямого включення російського телеканалу НТВ з парку, де проходить святкування дня ВДВ, чоловік увірвався в кадр з нецензурною лайкою і криками «Росія супер… Україну захопимо».

Кореспондент Микита Развозжаєв відповів проханням «помовчати», після чоловік вдарив журналіста по обличчю і прямий ефір було перервано.

Зазначимо, що чоловік був у футболці з написом «Оплот».

Створений з представників харківського бійцівського клубу батальйон «Оплот» у 2014 воював на боці бойовиків «ДНР» і наразі підпорядковується так званому міністерству оборони самоназваної республіки.

Лідера організації «Оплот» Євгена Жиліна вбили 19 вересня 2016 року під Москвою.

5 січня 2017 року Харківська прокуратура закрила провадження проти Жиліна після підтвердження факту його смерті.

Жилін у період грудня 2013 - лютого 2014 рік залучав до злочинів жителів Харкова, бійців «Оплоту», іноземних студентів з держав Закавказзя, які вчилися у вищих навчальних закладах Харкова й інших громадян. Також він періодично організовував виїзди таких осіб до Києва, аби ті влаштовували провокації проти учасників Євромайдану.

20 січня 2014 року Жилін організував поїздку з Харкова в Київ групи осіб чисельністю до 100 людей.

Безпосередньо перед виїздом автобусів він провів з людьми інструктаж, під час якого повідомив про можливість застосування щодо активістів Євромайдану фізичної сили.

Також лідер «Оплоту» підозрювався в незаконному викраденні людини, за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням потерпілому фізичних страждань.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: