Життя / Соціальний захист

Владу України закликають оголосити жалобу через напад в анексованій Керчі

Життя/Соціальний захист/Владу України закликають оголосити жалобу через напад в анексованій Керчі
Зберегти
Вигляд
Користувачі соцмереж в Україні закликають владу оголосити загальнонаціональну жалобу за загиблими унаслідок стрілянини і вибуху у коледжі в анексованій Керчі.

Журналісти та активісти обурюються у своїх публікацію, що влада досі не зробила цього. Водночас триденний траур був оголошений в анексованому Криму та Росії.

Зазначимо, у четвер 18 жовтня на засіданні Верховної Ради депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час стрілянини у технікумі Керчі, що в анексованому Криму. Однак, загальнонаціональна жалоба в Україні досі не оголошена.

Раніше секретар Комітету Ради з національної безпеки та оборони Іван Вінник у коментарі Громадському повідомив, що найбільш правильною реакцією України на масове убивство у Керчі має бути не траур, а дієве покарання винних.

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

Підозрюваний у стрілянині — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Він застрелився після нападу.

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Пов`язані новини