Світ

Король Таїланду отримав у власність усі активи королівства

17 червня, 2018 00:32
Світ/Король Таїланду отримав у власність усі активи королівства
Зберегти
Вигляд
Король Таїланду отримав у повну власність багатомільярдні активи палацу відповідно до закону, ухваленого у минулому році. Відтак, власність активи королівського палацу стануть власністю короля і будуть оподатковуватись.

Король Таїланду отримав у повну власність активи палацу відповідно до закону, ухваленого у минулому році. Відтак, «багатомільярдні активи» королівського палацу стануть власністю короля і будуть оподатковуватись.

Про це повідомляє AFP.

«Король Маха Вачіралонгкорн успадкував одне з найбільших багатств світу, коли піднявся на трон після смерті свого батька в жовтні 2016 року», — пише видання.

Як повідомило Бюро королівської власності, яке до теперішнього часу управляло активами, тепер у Таїланді з королівських активів вперше можна буде збирати податки.

Стверджується, що таким чином буде гарантована «безпека їхнього зберігання». 

Власність, яка тепер офіційно належить королю, складається з часток у різних компаніях.

Після переходу вони втратять особливий статус і будуть оподатковуватись, як і будь-яка інша власність в Таїланді.

Тепер 65-річний Вачіралонгкорн отримає можливість розпоряджатися активами самостійно, зокрема, передавати в управління іншій компанії.

Нагадаємо, принц Маха Вачіралонгкорн був проголошений новим королем Таїланду 1 грудня 2016 року. Він став десятим монархом з династії Чакри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Таїланді заарештували активіста за публікацію про нового короля

Пов`язані новини