Переможці цьогорічного конкурсу з поїдання хотдогів імені Натана Гендверкера — Джої Честнат (зліва) та Мікі Судо. Організатори вирішили не скасовувати захід, який відбувається щороку з 1916-го, а провести його з дотриманням заходів безпеки
У районі Коні-Айленд американського міста Нью-Йорк на День незалежності США провели щорічний конкурс із поєднання хотдогів: його вирішили не скасовувати в умовах епідемії коронавірусу, запровадивши заходи безпеки.

Про це повідомляє BBC.

Цьогорічний захід, на відміну від минулорічних, організували у спеціальному приміщенні з клімат-контролем. Між учасниками тримали соціальну дистанцію в півтора метра.

Попри незвичні умови, нові рекорди вдалося встановити як у чоловічій, так і в жіночій категоріях. Переможцями стали каліфорнієць Джої Честнат (він з’їв 75 хотдогів за 10 хвилин) і Мікі Судо з Конектикута, яка за той же час з’їла 48,5 хотдогів.

Як зазначає BBC, це нові світові рекорди в цій категорії. Цікаво, що Честнат уже 13 разів до цього вигравав у конкурсі, поступившись першим місцем лише в 2015-му.

Змагання з поєднання хотдогів у Коні-Айленді відбуваються щорічно з 1916 року. За легендою, тоді в район прибув польський іммігрант Натан Гендверкер, який відкрив лавку з продажу хотдогів у Коні-Айленді. Відтоді змагання носить його ім'я.

Поділитись: