Технології

Корпорація Lockheed Martin показала житловий модуль для космічних експедицій

18 серпня, 2018 22:34
Технології/Корпорація Lockheed Martin показала житловий модуль для космічних експедицій
Зберегти
Вигляд
lead
Американська корпорація Lockheed Martin представила проект модуля, в якому зможуть жити астронавти під час космічних експедицій.

Американська корпорація Lockheed Martin представила проект модуля, в якому зможуть жити астронавти під час космічних експедицій.

Про це повідомляє Phys.Org.

Зазначається, що капсула для астронавтів спроектована на основі багатоцільового модуля Donatello (використовується для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію — ред.). Її розмір — 7 метрів завдовжки та 4,5 метри завширшки.

У компанії наголосили, що цей простір використають, розмістивши зони для відпочинку та досліджень.

Зокрема, Lockheed Martin обіцяє, що в модулі будуть передбачені відсіки для сну, занять спортом, управління роботами, а також окрема дослідницька станція.

У 2016 році NASA виділило 65 мільйонів доларів на створення житлового модуля для космічних експедицій. Ці гроші отримали шість компаній — Lockheed Martin, Boeing, Sierra Nevada Corp.'s Space Systems, Orbital ATK, NanoRacks and Bigelow Aerospace.

Як повідомлялося, Компанія Blue Origin планує відкрити продаж квитків для космічних туристів вже в 2019 році. Політ в космос на багаторазовому кораблі New Shepard коштуватиме від 200 до 300 тисяч доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ У польотах на Марс поки що немає сенсу — астрофізик

Нагадаємо, у США заявили, що створять космічні війська до 2020 року.

Пов`язані новини