Політика

Корупційний скандал в Запорізькій СБУ

Політика/Корупційний скандал в Запорізькій СБУ
Зберегти
Вигляд

Жовтневий районний суд м. Запоріжжя виніс рішення у справі підполковника СБУ Юрія Морозова. Раніше управління Служби безпеки України в Запорізькій області звинуватило свого співробітника у корупційних діях. Так у відомстві розцінили начебто несвоєчасно подану Морозовим декларацію про доходи. Суд визнав офіцера невинним, а аргументи СБУ непереконливими.

Юрій Морозов вважає, що спроби дискредитувати його не скінчаться. Мовляв, дії керівництва СБУ є помстою за те, що він відмовився фальшувати дані про перебування очільників відомства у зоні військового конфлікту на Донбасі. За словами Морозова, на сьогодні щонайменше чотири високопосадовця спецслужби у Запоріжжі незаконно отримали статус учасника бойових дій. Крім цього, частина офіцерів отримала ще й грошову винагороду у розмірі місячного окладу (від 8 до 12 тисяч гривень). 

До оприлюднення цієї інформації Морозов неодноразово звертався з рапортами щодо відповідних порушень по всіх щаблях служби аж до голови СБУ, втім, каже: жодної реакції від керівництва структури не отримав.

Нині кримінальне провадження щодо фактів, оприлюднених підполковником Морозовим, розслідує військова прокуратура Запорізького гарнізону. Деталі справи тут не коментують. Так само, від спілкування з журналістами утримуються і в управлінні СБУ в Запорізькій області.

/Громадське.Запоріжжя

Пов`язані новини