Життя

Користувачі Uber підозрюють РФ у зламі акаунтів: з рахунків списувались рублі

24 листопада, 2017 09:52
Життя/Користувачі Uber підозрюють РФ у зламі акаунтів: з рахунків списувались рублі
Зберегти
Вигляд
Користувачі сервісу таксі Uber підозрюють російських хакерів у зламі своїх акаунтів та масово списання коштів у рублях

Користувачі сервісу таксі Uber підозрюють російських хакерів у зламі своїх акаунтів та масового списання коштів у рублях.

Про це повідомляє Daily Mail.

Британці та американці почали скаржитися, що з їх рахунків були списані поїздки у російських рублях, хоча вони ніколи не подорожували до РФ. Клієнти також казали, що при цьому прив'язаний до їх акаунту номер телефону змінювався на російський.

«Uber приховував величезний витік даних. Я знав, що не з'їхав з глузду, коли мій номер змінився на російський номер телефону. Було неможливо повернути все назад, а підтримка Uber не допомагала. Не дивно!», — написав у Twitter один з користувачів.

За даними The Times, понад 800 користувачів з двох країн постраждали від зламу акаунтів, які сталися в основному у квітні та травні цього року. Однак експерти стверджують, що постраждалих може бути значно більше.

«Мене зламали. Хтось у Москві скористався моїм рахунком і стягнув з моєї картки 54,4 фунти», — прокоментував один з британських клієнтів Uber.

Британський міністр Метт Хенкок на питання про те, чи міг порушити сервіс Uber закон у цій справі, сказав, що «це справа судів, але я думаю, що є висока ймовірність».

Раніше повідомлялося, що компанія Uber заплатила $100 тисяч хакерам, які викрали особисті дані 57 мільйонів клієнтів та водіїв у компанії Uber Technologies.

Дані, які хакери викрали у жовтні 2016 року, містили імена, електронні адреси та номери телефонів понад 50 мільйонів користувачів Uber у всьому світі.

Також вони викрали персональну інформацію приблизно 7 мільйонів водіїв, у тому числі 600 тисяч номерів водійських прав у США.

Більше про:
# Uber
Пов`язані новини