Контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар» і «Каланчак» на адмінмежі з анексованим Кримом відкрили після ремонту.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«15 конструкцій на КПВВ «Чонгар» зведені в рекордний термін — два місяці, мають автономні системи електропостачання та водовідведення. У сервісних зонах завершуються роботи з благоустрою», — зазначив міністр.

У Державній прикордонній службі повідомили, що пункти «Каланчак» та «Чонгар» відновили роботу з 12:00 15 листопада. КПВВ «Чаплинка» працює в штатному режимі.

У липні 2019 року Володимир Зеленський доручив новопризначеному голові Херсонської обласної держадміністрації Юрію Гусєву реконструювати контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар» і «Каланчак» на адмінмежі з анексованим Кримом.

Нагадаємо, будівництво КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка» входило до Плану заходів щодо реалізації державної політики з анексованого Криму, затвердженого урядом 28 березня 2018 року. Згідно з цим планом, КПВВ на адмінмежі з Кримом мали бути оснащені до кінця вересня 2018 року, а до 1 січня 2019 року — повинні були бути створені сервісні зони з центрами надання адмінпослуг. Відповідальними за виконання цих проєктів вказані Мінінфраструктури, Мінфін, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і Херсонська обласна державна адміністрація.

Поділитись: