Життя

Країни G7 закликали знайти вбивць Павла Шеремета

20 липня, 2017 15:53
Життя/Країни G7 закликали знайти вбивць Павла Шеремета
Зберегти
Вигляд
Посли країн «Великої сімки» закликали Україну докласти всіх зусиль для розслідування обставин загибелі журналіста Павла Шеремета та притягнення винних до відповідальності.

Посли країн «Великої сімки» закликали Україну докласти всіх зусиль для розслідування обставин загибелі журналіста Павла Шеремета та притягнення винних до відповідальності.

Про це йдеться в офіційній заяві G7.

«Сьогодні виповнюється рік з дня вбивства журналіста Павла Шеремета. Посли країн Великої Сімки наголошують на важливості продовження розслідування обставин його загибелі та притягнення винних до відповідальності», — йдеться у заяві.

Також зазначається, що країни Великої сімки підтримують свободу ЗМІ в Україні та «підкреслюють важливу роль незалежної та вільної преси».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік без Павла: У Києві відбулася акція пам’яті загиблого журналіста Шеремета

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З самого моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Проте 8 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів прес-конференцію щодо перебігу розслідування вбивства Шеремета.

Таким чином, на сьогоднішній день слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста

10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Велика сімка
Пов`язані новини