Технології

Країни ООН повністю відмовляться від вугілля

Технології/Країни ООН повністю відмовляться від вугілля
Зберегти
Вигляд
На Всесвітній конференції ООН з питань захисту клімату, країни-учасниці розробили план з реалізації Паризької кліматичної угоди. Серед найбільш важливих рішень — повна відмова від вугілля.

На Всесвітній конференції ООН з питань захисту клімату, країни-учасниці розробили план з реалізації Паризької кліматичної угоди.

Серед найбільш важливих рішень —повна відмова від вугілля. 

Про це повідомляє Deutsche Welle. 

48 країн, які особливо страждають від змін клімату, хотіли б «якомога швидше» — не пізніше 2050 року —повністю перейти на відновлювані джерела енергії. Робиться це з метою не допустити глобального потепління більше, ніж на 1,5 градуси.  

Також з ініціативи Німеччини буде створений невеликий партнерський офіс у Вашингтоні, де будуть надаватися консультаційні послуги країнам, які не мають достатнього досвіду в захисті клімату. 

За словами міністра охорони навколишнього середовища ФРН Барбари Хендрікс, 150 країн на планеті ще жодного разу не розробляли планів щодо захисту клімату. 

Учасники конференції також звернулися до майбутнього президента США Дональда Трампа із закликом не виходити з Паризького угоди. 

Під час передвиборної кампанії кандидат від республіканців неодноразово заявляв, що в разі свого обрання відмовиться від Паризькиї угоди. 

За його словами, глобальне потепління — це містифікація. Він планує зупинити багатомільярдні виплати програмам ООН із запобігання зміні клімату, а замість цього використовувати гроші для створення екологічної інфраструктури в США.

Більш того, в одному з повідомлень у Twitter Трамп написав, що глобальне потепління вигадали китайці.

Більше про:
# ООН
# вугілля
Пов`язані новини