Угорщина 24 вересня без попередження Євросоюзу розпочала спорудження паркану з колючого дроту на кордоні зі Словенією, повідомляє DW.

Речник угорського уряду підтвердив тільки те, що країна вдалася до певних «заходів» через близькість Словенії до хорватського кордону.

Водночас голова канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Янош Лазар зазначив, що спорудження прикордонного паркану зі Словенією «не уникнути».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Країни Східної Європи показали повну відсутність солідарності - шведський публіцист Карл Генрик Фрекдірссон

Це все сталось на фоні загострення кризи біженців. Так, в ніч на 24 вересня Євросоюз на екстреному саміті вирішив змінити політику відкритих дверей щодо біженців. Крм того, Хорватія вирішила закрити кордон для автомобілів і автобусів, зареєстрованих у Сербії.

У середу, 23 вересня, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розкритикував біженців, закликавши парламент країни не надавати їм притулку.

Загалом чотири країни Шенгенської зони (Німеччина, Австрія, Чехія і Словаччина) оголосили про посилення прикордонного контролю через безперервний потік біженців.

/ фото Thommy9 wikipedia

hromadske.tv

Поділитись: