Життя

Кременчуцький військкомат: «Добровольці закінчилися»

Життя/Кременчуцький військкомат: «Добровольці закінчилися»
Зберегти
Вигляд

Очільник кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату Роман Сушко говорить, що добровольці із бажанням йти служити до армії закінчилися, а шоста хвиля мобілізації, яка розпочалася Україні, в Кременчуці та Кременчуцькому районі орієнтовно може бути виконана відсотків на 70.

Військовий комісар повідомив, що план для Кременчука та району на шосту хвилю мобілізацію складає 500 чоловік. Це мають бути не лише ті, хто вже служили в армії, але й чоловіки, які не мають досвіду армійської служби, проте їхні громадські професії суміжні із військовими» - повідомив Роман Сушко

Зараз існують проблеми із мобілізацією працівників низки підприємств Кременчука. За інформацією військового комісара є питання до керівництва КрАЗу та заводу технічного вуглецю. Роман Сушко погрожує, що далі військові у супроводі двох міліціонерів будуть вручати повістки тим, хто підпадає під -ту хвилю мобілізації, прямо на заводській прохідній. Проте робити «клоунаду» із процесу мобілізації Роман Сушко не вважає за потрібне. 

За його  словами  йти на сесію міської ради Кременчука та публічно вручати депутатам повістки він не збирається: «Для мене все одно на якій люди посаді. Якщо підпадає під мобілізацію має отримати повістку та самостійно прийти до військкомату. В іншому разі всі обставини ухилення мають вирішувати правоохоронні органи та передавати справи до суду. Зараз є 15 таких справ переданих нами правоохоронцям. За моє інформацією, дві з них потрапили до суду і прийняті відповідні рішення».

/Громадське.Кремечук

Пов`язані новини