Прес-секретар президента Росії вважає, що Дональд Трамп помиляється, визнаючи російські кібератаки на США

Прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков назвав помилковим погодження новообраного президента США Дональда Трампа з тим, що Росія вчиняла хакерські атаки на американські структури. Про це повідомляє «Интерфакс».

За словами Пєскова, веб-сайт президента Росії «потерпає віж хакерських атак сотні, а подекуди й тисячі разів на день», а хакери діють з різних країн, в тому числі з США.

«Але це не призводить до того, щоб ми говорили: «ми знаємо, що Обама віддав це розпорядження, що Білий дім стоїть за цими атаками». Якби ми сказали так, ви би назвали нас божевільними», — сказав він.

Також, як зазначає «Интерфакс», Пєсков заперечив інформацію з «досьє» на Трампа. За його словами, коли Трамп перебував у Москві, російська розвідка за ним не слідкувала.

«Такого не могло бути. Сотні й тисячі бізнесменів з різних країн світу, в тому числі з США, приїжджають до Москви. Якщо мова йде про законну діяльність — це вільна країна», — сказав Пєсков, коментуючи чутки про слідкування за готельним номером Трампа.

Пєсков також сказав, що Путін та Трамп мають якомога швидше зустрітися та поговорити. На його переконання, це може статися на церемонії інавгурації Трампа.

«Їм все одно доведеться розмовляти. Можна очікувати, що президент Путін привітає Трампа, це стандартна процедура. Далі все буде залежати від їх рішень», — сказав речник російського президента.

За його словами, нинішній стан російсько-американських стосунків вимагає того, щоб лідери «сіли та поговорили».

«Чим раніше це відбудеться, тим краще», — підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що новообраний президент Дональд Трамп визнав факт хакерських атак на США з боку Росії та пообіцяв посилити кібербезпеку країни.

Нагадаємо, розвідка США повідомила про наявність у Росії компромату на Трампа.

Пізніше стало відомо, що цей документ може бути розіграшом, влаштованим користувачами форуму 4chan.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile