Життя / Спорт

Кремль заперечує причетність держави до хакерської атаки на антидопінгове агентство

Життя/Спорт/Кремль заперечує причетність держави до хакерської атаки на антидопінгове агентство
Зберегти
Вигляд

Причетність офіційної Москви або якихось російських служб до хакерських атак на бази даних Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) виключена, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Про це повідомляє Інтерфакс-Росія.

Він повідомив, що не знає, чи є якась суттєва аргументація у тих, хто виступив з обвинуваченнями.

 «Однозначно можна казати, що будь-яка причетність офіційної Москви, уряду, якихось російських служб до подібних дій – про це не може бути й мови. Це повністю виключено», – сказав Пєсков журналістам, коментуючи звинувачення ВАДА.

Прес-секретар глави РФ нагадав, що на схоже запитання раніше відповідав і Володимир Путін. «Він сказав, що сучасні хакери працюють таким чином, що вони перенаправляють свої дії через будь-які треті країни, тому так поверхово судити, безумовно, не можна», – зазначив Пєсков.

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялось, що на комп'ютерні системи Всесвітнього антидопінгового агентства напала група хакерів з Росії.

Хакерам вдалося отримати доступ до документів спортсменів, зокрема до інформації про застосування ними певних препаратів в медичних цілях з дозволу лікарів. За інформацією ВАДА, мова йде тільки про документи, пов'язані з Олімпіадою в Ріо.

Пов`язані новини