Заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак, який курує питання Донбасу, заявив, що 13 травня прибув до Німеччини на переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це він сказав в етері російського телеканалу «Россия-24», пише ТАСС.

Козак каже, що приїхав в Берлін для «додаткових консультацій з врегулювання конфлікту». Переконує, що вони відбулися у відомстві федерального канцлера Німеччини і були конструктивними.

«Досягнули згоди про взаємні подальші кроки з мирного врегулювання конфлікту в Україні, з вирішення багатьох непростих завдань, які потребують рішення про взаємодію з представниками Донбасу, представниками України в «норманському форматі» — сказав Козак.

Він вважає, що консультації дадуть додатковий імпульс для переговорів у «норманському форматі» та у тристоронній контактній групі у Мінську. 

Зазначимо, що українська сторона не повідомляла про участь у переговорах у Німеччині 13 травня.

Додамо, що Дмитро Козак відвідав Німеччину попри заборону на в'їзд іноземців через пандемію коронавірусу.

Вранці 13 травня російські ЗМІ повідомляли, що Козак прибув до Берліна на переговори з помічником канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Також вони писали, що Козака запросили на переговори, оскільки «не все можна обговорити у форматі телеконференції».

Нагадаємо, на останньому засіданні ТКГ щодо Донбасу українська сторона відкинула можливість закріплення особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей в Конституції України.

Поділитись: