У Миколаївській області таємно випустили із слідчого ізолятора кримінального авторитета Михайла Титова на прізвисько «Мультик», якого затримали минулого року. Про це повідомив активіст, колишній журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

За його словами, Титова випустили із СІЗО кілька місяців тому.

«Кримінальний авторитет «Мультик» знову на волі. В компанії друзів він слухає виступ керівника Миколаївщини (Олексія, ред.) Савченка. Перед початком турніру з єдиноборств. Тишком-нишком кілька місяців тому Мультика випустили із СІЗО», — повідомив Гнап.

Громадське намагалось зв'язатись з речником Генпрокуратури Андрієм Лисенко для отримання коментаря з приводу цієї інформації, однак він не відповідав на дзвінки.

Нагадаємо, серпні 2017 року в Миколаєві одночасно провели близько 90 обшуків. Згодом, у прокуратурі повідомили, що обшуки в Миколаєві проводяться в рамках розслідування рейдерства.

Згодом у ГПУ повідомили, що у результаті обшуків було затримано 5 осіб, серед яких кримінальний авторитет «Мультик» — Михайла Титова. Титов — раніше судимий за подвійне вбивство.

Речниця генпрокурора Лариса Сарган повідомила тоді, що «Мультик» — «фігурант кримінальної хроніки на півдні України, його прізвище — на українських і російських сайтах у переліках кримінальних авторитетів». Також, за її словами, «Мультик» «тримав» Миколаївщину в своїх руках».

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що «Мультик» керував злочинним угруповання, яке контролювало діяльність політичних партій. Також воно впливало на прийняття рішень посадовцями органів державної влади та місцевого самоврядування.

ГПУ також оприлюднила запис розмови Титова з головою фракції «Опозиційний блок» у Миколаєві Володимиром Фроленко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Мультик» для дорослих: як кримінальний авторитет роками тримав у покорі Миколаїв

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile