У Кропивницькому запроваджена система «розумного» зовнішнього освітлення OWLET, яка дає можливість керувати освітленням окремих районів міста.

Кропивницький став першим містом в Україні, де була запроваджена система «розумного» зовнішнього освітлення OWLET, яка дає можливість керувати освітленням окремих районів міста.

На сьогодні в місті вже чотири вулиці, де встановлені світлодіодні ліхтарі, підключені до єдиної системи, передає прес-служба Кіровоградської міськради.

«Сьогодні ми маємо вже три вулиці, обладнані сучасними діодними світильниками і включеними в єдину систему OWLET. Це вулиці Ушакова, Садова, Верхня Пермська і частина Великої Перспективної – загалом 114 світлових точок», – сказав заступник міського голови Олександр Мосін.

Електронна система керування дозволяє диспетчеру бачити повну картину роботи кожного світильника. У разі виходу якоїсь лампи з ладу, інформація про це відразу з’явиться на моніторі комп’ютера.

Всі фото kr-rada.gov.ua

Але головне, за його словами, те, що тепер є можливість дистанційно керувати кожним світильником окремо, змінювати яскравість світлового потоку в залежності від тривалості дня чи вимикати частину світлоточок в нічну пору.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile