Життя

Крим перед вибором. Берлінська стіна

Життя/Крим перед вибором. Берлінська стіна
Зберегти
Вигляд

Нелегітимний кордон між материковою частиною України та Республікою Крим розділив родину громадських активістів Богуцьких. Через переслідування ФСБ Ліза виїхала на материкову частину України. На півострові залишилися діти та чоловік.

«Ми, коли раніше чули, що таке Берлінська стіна, яка розділяє людей, чоловіка з дружиною, сина з матір'ю – це було якось далеко. Ось тепер мені стає зрозуміло що це таке. Тому поки що Ліза буде там, а сім'я тут», - каже Олесь Богуцький.

Bohutsky gallery – проект подружжя громадських активістів Богуцьких у Сімферополі. Олесь Богуцький – архітектор і художник – разом із Лізою більше десяти років створювали власну галерею, утім нині змушені відмовитися від своєї мрії.

/Тетяна Козирєва, Олександр Назаров

Пов`язані новини
Життя
14 листопада 2018
«Нині вже»: Антикорупційний суд, стаття про замовників Гандзюк і літня гума
Відбувся другий етап іспитів для кандидатів на судді Вищого антикорупційного суду — написання проекту суддівського рішення. Хто залишиться далі і коли буде сформовано судову антикорупційну інституцію — в ефірі програми «Нині вже» о 20:00 на Громадському говоримо із головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергієм Козьяковим.Також в ефірі: Справа вбивства Георгія Гонгадзе. У Верховному Суді України почали розгляд касаційної скарги колишнього начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, засудженого за вбивство журналіста. Що нового у цій справі?Хто замовив Катю Гандзюк? Із сайту видання «Лівий берег» зняли публікацію про ймовірнихпричетних до нападу на заступницю міського голови Херсона за годину післяпублікації. Цензура чи тонкощі юриспруденції?Білі мухи налетіли. Київ засипало першим снігом – вулиці застрягли у дебютних заторах. Чому зимова негодастала несподіванкою для водіїв та комунальників? ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Зрив зустрічі Порошенка з представниками Московського патріархату та відсутність опалення
Перевірено
7
Зберегти