УКРАЇНА

Кримінального злочину у зустрічах Грановського з суддею Вовком немає – Холодницький

УКРАЇНА/Кримінального злочину у зустрічах Грановського з суддею Вовком немає – Холодницький
Зберегти
Вигляд

Кримінального злочину у зустрічах депутата від БПП Олександра Грановського з головою Окружного адмінсуду Києва Павлом Вовком немає.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Грановського бачив декілька разів у житті. Напевно не гоже, щоб голова суду ходив на зустрічі десь у ресторанах з іншими посадовцями. Але ми створені для того, щоб давати кримінально-правову оцінку діям. Якщо дійсно там будуть підтвердження чи докази, що вони розмовляли і обговорювали якісь державні питання, тоді треба давати кримінально-правову оцінку. На даний час суспільство повинно дати свою оцінку як Грановському, так і тому, хто з ним зустрічався. Зрозуміло, що кримінального злочину у зустрічах у ресторанах двох осіб немає», – сказав Холодницький.

Крім того, він прокоментував зустріч Грановського з прокурором Лисенком.

Раніше у травні знімальна група програми «Схеми» зафіксувала як депутат Грановський зустрічається з головою Окружного адмінсуду Києва Павлом Вовком у ресторані «Інк» у київському бізнес-центрі.

Після того, як Грановський 16 травня поспілкувався з журналістами «Схем» у ресторані він заявив, що за ним відбувається «професійно організоване стеження з використанням засобів спецтехніки».

Редакція програми підтвердила, що знімала народного депутата Грановського у публічному місці, а саме у ресторані «Інк», де, за інформацією програми, депутат часто проводить зустрічі з різними політичними діячами і представниками правоохоронних структур.

Також у травні Грановського помітили на зустрічі з прокурором Сергієм Лисенком.

Дивіться повне інтерв’ю керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Пов`язані новини