Конституційний суд відклав розгляд подання щодо відповідності Конституції закону «Про очищення влади». Раніше журналісти повідомляли про зустріч юриста команди Володимира Зеленського та олігарха Ігоря Коломойського з главою КС Станіславом Шевчуком.

На сайті КС йдеться, що розгляд законності люстрації, який мав відбутися сьогодні, 18 квітня, відкладено.

Напередодні журналісти програми «Схеми» дізнались, що 13 квітня Андрій Богдан, юрист кампанії Зеленського і також юрист Коломойського, відвідував Конституційний суд, де побував у приймальні голови суду Станіслава Шевчука.

Слід зазначити, що сам Богдан, згідно із законом про люстрацію, не може упродовж 10 років працювати на держслужбі з часу вступу закону в силу, тобто до жовтня 2024 року. Якщо закон визнають неконституційним, то ця заборона буде знята.

У прес-службі КС відмовилися коментувати журналістам причини, з яких перенесли розгляд закону «Про очищення влади».

Нагадаємо, юрист Андрій Богдан пообіцяв подати до суду на журналістів «Схем» через повідомлення про його поїздки до Москви.

Раніше Коломойський підтвердив, що юрист Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії шоумена Володимира Зеленського, працює його особистим адвокатом.

Згідно з розслідуванням «Схем», Зеленський упродовж 2 років 13 разів літав до Женеви та Тель-Авіва, де мешкає Коломойський.

Поділитись: